رفتن به محتوای اصلی

سوالات متداول

در کدام آزمون آزمایشی شرکت می کنید؟

قلم چی – گزینه دو – تعاونی سنجش – یا گاج ؟

تمامی موسسات، مشاورها، پدر و مادر، پشتیبان ها و معلم ها مدام می گویند “۱۰۰ بزنید!”

خُب قبول! ولی با چه محتوایی؟! با کدام منبع؟

خبر خوب این است که ما بسته هر آزمون را (شامل : آموزش صفر تا صد + تست های کنکور + تست های تالیفی) شنبه فردای هر آزمون برای آزمون بعد در اختیار شما قرار می دهیم. و به شما کمک می کنیم تا با آمادگی کامل و به عنوان یک دانش آموز با سواد در جلسه آزمون حاضر شوید.

(محتوای هر آزمون را ما به شما می دهیم. شما فقط ۱۰۰ بزنید).

 

بیمه نامه؛

بیمه نامه محتوایی ویدئویی است که به صورت منظم منطبق بر مباحث برنامه آزمون های آزمایشی تدریس و منتشر می شود. با توجه به اینکه جامعه آماری شرکت کنندگان در آزمون های قلم چی نسبت به موسسات دیگر بالاتر است، پیشروی بیمه نامه ها بر اساس این آزمون ها تعریف شده است. البته به دلیل نزدیکی برنامه آزمون همه موسسات، این محتوا قابل استفاده برای همه دانش آموزان می باشد.

 

بسته بیمه نامه شامل محتویات زیر است:

۱- آموزش صفر تا صد : آموزش کامل به همراه بررسی واو به واو متن کتاب درسی و بی نیاز کردن دانش آموز از مطالعه متن کتاب درسی

۲- تحلیل تست های کنکور سراسری : تحلیل و بررسی موشکافانه همه سوالات کنکورهای سراسری در مبحث آزمون (به عنوان منبع تست های استاندارد)

۳- تحلیل و بررسی کامل سوالات آزمون های قلم چی در سال گذشته در هر مبحث (به عنوان منبع تست های تالیفی)

۴- جزوه آموزش + تست های کنکور + تست های تالیفی قلم چی (به منظور بی نیاز کردن دانش آموز از نوشتن نکات و تست ها)

 

چرا بیمه نامه؟

با در اختیار داشتن بیمه نامه موفقیت شما در هر آزمون تضمین شده و نیز در برابر تمامی خطرات احتمالی آزمون ها (دام های آموزشی) بیمه می شوید.

در سال ۱۳۹۵، برای اولین بار در کشور، مهندس محمدرضا آقاجانی در مجموعه خانه شیمی ایران که در تولید محتوای متنوع تخصصی شیمی کنکور زبانزد است، اقدام به تولید محتوایی نمود که همه نیاز داوطلبانی که در آزمون های آزمایشی شرکت می کردند، اعم از : آموزش صفر تا صد – تحلیل تست های استاندارد کنکور – و تحلیل تست های تالیفی سال های گذشته موسسات قلم چی و گزینه دو و گاج را برآورده می کرد. تا به این ترتیب دانش آموزان بتوانند در جلسه آزمون در درس شیمی به درصد ۱۰۰ برسند. عنوان “بیمه نامه” از همان ابتدا به دلیل اینکه داوطلب را از گرفتار شدن در دام طراحان می رهاند و به نوعی موفقیت داوطلب را در آزمون های آزمایشی بیمه می کرد، برای این مجموعه ارزشمند انتخاب شد. این مجموعه هر دو هفته یکبار منطبق با آزمون های آزمایشی قلم چی (به دلیل جامعه آماری بالاتر آن نسبت به سایر موسسات) در قالب فایل pdf منتشر می شد.و در سال های بعد نیز باز نشر شد.

مشاهده کنید

و …

امسال مجموعه “آموزش و مشاوره اکسیژن ایران” با مدیریت مهندس آقاجانی با دعوت از اساتید پر انگیزه این محتوای بی نظیر را در قالبی جدید (به صورت ویدئویی) منتشر می کند.

مشاهده کنید

 

خیر. بیمه نامه در حال حاضر فقط ویژه سال دوازدهم و دروس شیمی، زیست شناسی و فیزیک می باشد.

برای پایه، می توانید از محتوای مبحث محور استفاده نمائید :

 

بیمه نامه ها کاملا منطبق با کتاب دانش آموزان نظام جدید و بر اساس کتاب های درسی سال تحصیلی ۹۹ – ۹۸  تدریس و منتشر می شوند.

در بعضی موارد مباحث بین داوطلبان نظام جدید و نظام قدیم مشترک هست. به عنوان یک داوطلب نظام قدیم می توانید با مشاهده جزئیات هر بیمه نامه و نیز مشاهده صفحات کتاب درسی داوطلبان نظام جدید (از اینجا) تصمیم به استفاده یا عدم استفاده بیمه نامه مورد نظر خود بگیرید.

خیر!

چه در آزمون آزمایشی شرکت می کنید یا نه، برای موفقیت در کنکور سراسری نیاز مبرم به یک محتوای تدریس ممتاز دارید.

تنها تفاوت داوطلبان آزمونی این است که می توانند در قالب آزمون های آزمایشی، سواد خود را محک بزنند. و اگر سر جلسه آزمون در درس مربوطه حتی بنا به هر دلیلی (بی دقتی – فراموشی یک نکته – عدم تسلط کافی بر روی یک نکته – … ) نتوانند سوالی را حل کنند یا غلط پاسخ دهند، می توانند به واسطه آموزش کاملی که دیده اند با مراجعه به پاسخ نامه آزمون، دلیل اشتباه خود را فهمیده و آموزش خود را کامل تر کنند و از تکرار دوباره آن اشتباه در آزمون های بعدی یا کنکور جلوگیری کنند.

این یکی از اهداف بیمه نامه است! دانش آموزی که سر جلسه آزمون به در و دیوار نگاه می کند، مسلماً هیچ گاه در کنکور نتیجه ای نخواهد گرفت.

 

شنبه های فردای هر آزمون، بیمه نامه آزمون بعدی (مطابق با پیشروی آزمون های قلم چی) منتشر می شود.

برنامه آزمون های آزمایشی موسسات :

   برنامه آزمون های قلم چی ۹۹ – ۹۸

   برنامه آزمون های گزینه دو ۹۹ – ۹۸

   برنامه آزمون های گـاج ۹۹ – ۹۸

   برنامه آزمون های تعاونی سنجش ۹۹ – ۹۸

اطلاعیه (تغییر زمان آزمون های قلم چی) :

تاریخ آزمون های جامع قلم چی :

 • جمعه ۲۰ تیر
 • جمعه ۳ مرداد
 • جمعه ۱۷ مرداد
 • جمعه ۲۴ مرداد

تاریخ آزمون های جامع تعاونی سنجش :

 • جمعه ۲۹ فروردین (جمع بندی پایه)
 • جمعه ۱۹ اردیبهشت
 • جمعه ۲۰ تیر
 • جمعه ۱۰ مرداد
 • جمعه ۲۴ مرداد

تاریخ آزمون های جامع گزینه دو :

 • جمعه ۱۰ مرداد
 • جمعه ۱۷ مرداد
 • جمعه ۲۴ مرداد

 

می توانید بیمه نامه های شماره ۱ شیمی ، زیست شناسی و فیزیک را با وارد کردن کد هدیه gift4623 (با حروف کوچک و کیبورد انگلیسی) با تخفیف ۹۰ درصد تهیه نمائید.

 

سوالات متداول هنگام خرید

هر بیمه نامه شامل ویدئو و جزوه می باشد که در حال حاضر به صورت “دانلودی” می باشد.

لازم است پس از اتمام مراحل سفارش محصول، نسبت به دانلود و ذخیره فایل ها (ویدئو و جزوه) در سیستم خود اقدام نمائید.

به تاریخ انقضای دانلود فایل ها توجه نمائید. هر محصول به مدت ۵ روز پس از خرید، قابل دانلود می باشد و پس از پایان مهلت دانلود، لینک های آن غیرفعال می شود و امکان دسترسی به آن ها وجود نخواهد داشت.

 

 

به ایمیلی که در هنگام خرید محصول وارد کرده اید، مراجعه کنید.

جزئیات سفارش به همراه لینک های دانلود، بلافاصله پس از اتمام عملیات خرید، از طریق سیستم به ایمیل شما نیز ارسال می گردد.

از طریق ایمیل خود می توانید مجدداً به لینک فایل ها دسترسی داشته باشید.

البته توجه کنید در صورتی که مهلت انقضای فایل ها (۵ روز) به اتمام برسد، امکان دسترسی دوباره به فایل ها را نخواهید داشت.

بنابراین نسبت به دانلود و ذخیره فایل ها در سیستم خود اقدام نمائید.

 

هر محصول مخصوص یک نفر (خریدار) می باشد و استفاده همزمان یا گروهی از آن، مورد رضایت مجموعه اکسیژن نبوده و شرعاً حرام است.

و دانلود یا استفاده از هریک از محصولات، پیش از خرید آن، حرام بوده و ما اعتقاد داریم عواقب آن به شخص باز می گردد. (شاید سر جلسه کنکور!)

برگشت به بالا